Ayurveda-Line

Twoje konto

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem:

Zapraszam do zapoznania się z dobroczynnymi właściwościami preparatów Ayurveda-Line , w razie pytań zapraszam do konsultacji.


Telefony:
22 401 75 86
501 135 199


Pozdrawiam
serdecznie

Ayurveda-Line

Preparaty Ayurveda-Line

Preparaty Ayurveda-Line są wysokiej jakości roślinnymi mieszankami wykonanymi zgodnie z zasadami oraz starannymi procedurami spisanymi w starożytnych tekstach ayurvedy. Sposób przygotowania i skład zapewnia najlepsze połączenie zrozumienia ich działania oraz właściwości wspierających zdrowie.

Typowy preparat Ayurveda-Line składa się z następujących elementów:

  • Jeden lub dwa składniki, wymagane do wspierania konkretnych funkcji fizjologicznych
  • Zioła, które wspierają działanie podstawowych ziół
  • Zioła, które sprzyjają przyswajaniu podstawowych ziół
  • Zioła, które sprzyjają przemieszczeniu i zużytkowaniu podstawowych ziół
  • Zioła, które zapewniają równowagę przy pojawieniu się ewentualnych efektów ubocznych

Produkty Ayurveda-Line są na najwyższym poziomie jakości i czystości. Cały proces produkcji jest wspierany przez nowoczesne metody kontroli jakości, które zapewniają dostosowanie wszystkich produktów do zachodnich standardów.

Wiedza zastosowana do produkcji suplementów żywieniowych, które proponujemy z powodzeniem przyczyniała się do wspierania zdrowia przez tysiące lat.

Preparaty Ayurveda-Line dostarczają długotrwałych korzyści. Efekty odczuwalne są już po pierwszych trzech, czterech tygodniach stosowania. Odpowiednio dobrana ilość i proporcje składników oraz ich aktywna forma zapewniają maksymalne przyswajanie preparatu przez organizm.

Preparaty Ayurveda-Line mogą być bezpiecznie stosowane bez kontroli lekarza (zgodnie z zaleceniami i dawkowaniem umieszczonym na polskiej etykiecie).

Preparaty Ayurveda-Line wytwarzane są wyłącznie z surowców naturalnych. Nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.

Wszystkie preparaty Ayurveda-Line posiadają zezwolenia:

  • Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) oraz SANEPID
  • Dokumenty mówią o spełnieniu wymagań jakości zdrowotnej i umożliwiający sprzedaż produktów w Polsce i na i na terenie UE.

Wszelkie oznakowania preparatów są zgodne z wymogami polskiego prawodawstwa - posiadają one polskojęzyczną etykietę i zawierają wszystkie wymagane prawem informacje.