Nagrody / Aktualności

Twoje konto

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem:

Zapraszam do zapoznania się z dobroczynnymi właściwościami preparatów Ayurveda-Line , w razie pytań zapraszam do konsultacji.


Telefony:
22 401 75 86
501 135 199


Pozdrawiam
serdecznie

Nagrody / Aktualności

artykuł w Elle

Twoje piersi zmysłowo rozkwitną!

Kuracja młodości dla kobiet

Elevation Plus jest kompozycją sześciu roślin sporządzoną zgodnie z zasadami ayurvedy - medycyny indyjskiej. Można go polecić wszystkim paniom, które marzą o pełniejszych piersiach, a zwłaszcza tym, które mają za sobą intensywnekuracje odchudzające, ciążę i karmienie piersią. Naturalny skład i pochodzenie oraz zaskakująco wysoka skuteczność sprawiają, że sięga po niego coraz więcej kobiet.
 


 

Złota Pieczęć Naturydla Elevation Plus

Elevation Plus marki Ayurveda-Line został nagrodzony tytułem Najlepszego Nutrikosmetyku przez polskich specjalistówz zakresu farmakologii, kosmetologii oraz medycyny. Wyróżnienie zostało przyznane podczas konkursu Złota Pieczęć Natury organizowanego przez Centrum Kosmetykii Promocji Zdrowia ESTETYKA oraz magazyn GABInet. Wszystkie zgłoszone preparaty były oceniane przez jury wskładzie: dr n. farm. Ewy Siedleckiej i prof. Iwony Wawerz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także dr Ewy Matyska - Piekarskiej z Europejskiego Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych oraz mgr Beaty Przybyszewskiej-Kujawa z Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia ESTETYKA.

 

Dlaczego Elevation Plus został wybrany Najlepszym Nutrikosmetykiem?

Jurorkami konkursu były wyłącznie kobiety, które doceniły wartość preparatu nie tylko na podstawie wiedzy dotyczącej składników oraz ich wpływu na funkcjonowanie organizmu, lecz także indywidualnych odczuć i efektów uzyskanych pozastosowaniu Elevation Plus. Skuteczność preparatu jesttak duża dzięki wnikaniu i oddziaływaniu na najgłębsze warstwy skóry aktywnych składników, stymulujących syntezę włókien kolagenowych i elastynowych, które odpowiadają za właściwe napięcie skóry. Jednym z efektów kuracji Elevation Plus jest także wzrost komórekw gruczołach sutkowych, dzięki czemu biust delikatnie podnosi się i nabiera pełnego kształtu. Ponadto, Elevation Plus dostarcza niezbędnych składników odżywczychi pomaga usuwać toksyny, co w efekcie daje lepsze samopoczucie i przypływ sil witalnych. A to wszystkow jednej kapsułce!

– Ogromnie cieszy mnie tytuł Najlepszego Nutrikosmetyku przyznany Elevation Plus. Szczególnie, że wyróżnienie zostało przyznane przez grono ekspertek, które miało okazję wypróbować działanie preparatu. To wyraźny sygnał – ze strony profesjonalistów oraz środowiska branżowego – że Elevation Plus jest jednym z najlepszych preparatów dostępnych na rynku. Cieszę się, że mogę zaoferować kobietom tak dobry produkt – powiedziała Irena Laszewska, właścicielka Spring – oficjalnego importera Elevation Plus.