Jak leczyć reumatyzm? Choroby reumatyczne - zwalczanie

Twoje konto

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem:

Zapraszam do zapoznania się z dobroczynnymi właściwościami preparatów Ayurveda-Line , w razie pytań zapraszam do konsultacji.


Telefony:
22 401 75 86
501 135 199


Pozdrawiam
serdecznie

Jak leczyć reumatyzm?

Ayurveda to hinduska medycyna naturalna, która liczy sobie już ponad 5 000 lat. Ayurveda nie jest tylko medycyną alternatywną, ale kompletnym systemem leczniczym. Indywidualne podejście do człowieka jest wpisane w filozofię ayurvedy. W diagnozie, pod uwagę bierze się styl życia, warunki klimatyczne, środowiskowe, odżywianie, aktywność fizyczną, sferę emocjonalną oraz ogólną sytuację życiową pacjenta. Wspólne działanie tych elementów decyduje o naszym zdrowiu. Według ayurvedy decydujący wpływ na stan naszego zdrowia ma dieta. Dlatego też, każdy z nas odpowiedzialny jest za własne zdrowie.

Preparaty Ayurveda-Line są najwyższej jakości roślinnymi mieszankami wykonanymi zgodnie z zasadami oraz starannymi procedurami spisanymi w starożytnych tekstach ayurvedy. Produkty Ayurveda-Line są na najwyższym poziomie jakości i czystości. Proces produkcji jest wspierany przez najnowocześniejsze metody kontroli jakości, które zapewniają dostosowanie wszystkich produktów do najwyższych zachodnich standardów. Wiedza, która jest stosowana do produkcji suplementów żywieniowych, które oferujemy z powodzeniem przyczyniała się do wspierania zdrowia przez tysiące lat. Preparaty Ayurveda-Line dostarczają długotrwałych korzyści. Efekty odczuwalne są już po pierwszych trzech, czterech tygodniach stosowania. Odpowiednio dobrane proporcje składników, ilość oraz ich aktywna forma zapewnia maksymalne przyswajanie preparatu przez organizm. Choroby reumatyczne (reumatyzm) to grupa chorób charakteryzujących się przewlekłymi zmianami zapalnymi w obrębie tkanki łącznej, która spowodowana jest najczęściej reakcją autoimmunologiczną. Najczęstszym objawem choroby reumatycznej są zmiany chorobowe w kościach i stawach, które dają objawy bólowe i w skrajnych przypadkach ograniczenie ruchomości stawów, aż do całkowitego ich usztywnienia. Jak leczyć reumatyzm? Preparat Salai Guggal Plus zalecany przez Ayurveda pozwoli żyć bez reumatyzmu. Salai Guggal Plus jest kompozycją roślinną, stworzoną według starożytnej ayurvedyjskiej receptury.

Ten preparat jest dla wszystkich, którzy chcą utrzymać dobry stan zdrowia do późnego wieku. W jego skład wchodzą naturalne składniki roślinne, które wpływają pozytywnie na funkcjonowanie układów pokarmowego, kostnego oraz krążenia. Wyciąg z rośliny Boswellia serrata, która jest głównym składnikiem preparatu, wzbudza ogromne zainteresowanie naukowców. Ta roślina poddawana jest badaniom klinicznym jako potencjalny środek terapeutyczny w reumatycznym zapaleniu stawów, zapaleniu jelit, chorobie Crohna. Ten preparat oczyszcza krew z toksyn, odmładza, wzmacnia organizm do obrony przed zwyrodnieniami. W medycynie ayurvedyjskiej żywica kadzidłowca - Boswellia serrata jest już od bardzo dawna stosowana jako remedium używane w leczeniu stanów zapalnych stawów i kości, stanów zapalnych i bólowych kręgosłupa. Osoby, które zawodowo uprawiają sport oraz traktują sport jako hobby zawsze narażone są na nadwyrężenia układu narządów ruchu, szczególnie stawów. Dlatego też Boswellia, a w szczególności wyciąg z tej rośliny jest bardzo wartościowy dla sportowców.